Compare Listings

Realitná kancelária Oneway vznikla, pretože chcem pomôcť ľuďom pri predaji bytu, či domu. Hodnoty ktoré v mojej realitnej kancelárii vyznávam sú profesionalita, diskrétnosť, odbornosť, rýchlosť a spokojnosť klienta.

Ponúkam iba toľko nehnuteľností, aby som sa mohla dostatočne venovať každému klientovi a poskytnúť maximálny servis, za ktorý si platí.

Fotodokumentáciu zhotovujem vlastnú, keďže niekoľko rokov som sa profesionálne venovala fotografovaniu. Vyhotovená profesionálna prezentácia určite prispeje k rýchlejšiemu predaju. Veta „fotka predáva“ platí…

K ešte lepšej prezentácii zdarma vypracujem pôdorys nehnuteľnosti. Iste mi dáte za pravdu, že pre lepšiu predstavivosť si každý potencionálny kupec rád pozrie pôdorys a v duchu si už zariaďuje izbičky. A to je našim cieľom.

K tej najlepšej prezentácii nehnuteľnosti určite prispeje úprava nehnuteľnosti. Pre rýchlejší a drahší predaj sa oplatí investovať zopár eur na vymaľovanie stien, či drobné úpravy. Môžete tiež využiť služby profesionálneho homestagera (interiérový štylista), ktorý priestory nastyluje ešte pred fotením a obhliadkami. Pri exkluzívnom sprostredkovaní Vám sprostredkovanie služieb profesionálneho home-stagera ponúkam zdarma.

Ako sa Vám páčia videoprehliadky nehnuteľností ? Je to môj obľúbený nástroj na prezentáciu. Ak platí že fotka predáva, tak potom video predáva ešte viac. Pri výhradnom zastúpení Vám pripravím krátku videoprezentáciu nehnuteľnosti. Zdarma.

Pravidelne sledujem trendy vo vývoji realít a neustále sa v realitnej oblasti vzdelávam. Som členkou Realitnej únie SR , kde sa zúčastňujem pravidelných školení a realitných konferencií.

Financovanie nákupu nehnuteľnosti formou hypotéky riešime v spolupráci s najväčšími poskytovateľmi hypoték na Slovensku. Odpadá Vám teda väčšia časť vybavovania úveru.

Inzerujem nehnuteľnosti na všetkých najväčších realitných portáloch. Pri exkluzívnom sprostredkovaní navyše inzerujem v printových médiách a realizujem reklamnú kampaň na sociálnej sieti.

Úzko spolupracujem s dvoma bratislavskými realitnými kanceláriami. Okruh potenciálnych kupujúcich sa teda zvyšuje aj o ľudí z okolia Bratislavy. Práve oni stále častejšie investujú do bytov a domčekov v našej oblasti.

Služby spojené so samotným procesom predaja nehnuteľnosti:

  • Vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej / nájomnej zmluvy
  • Rokovanie s kupujúcimi prostredníctvom advokátskej kancelárie
  • Zabezpečenie návrhu na vklad do katastra
  • Osobná asistencia pri úkonoch spojených s notárom, bankou a katastrom
  • Osobná účasť pri úkonoch spojených s protokolárnym odovzdaním nehnuteľnosti
  • Pomoc pri prepise služieb ( voda, plyn, elektrina ) a správcu domu ( v prípade bytov )
  • Pomoc pri vypĺňaní daňového priznania

Nepracujem pre šéfa, ktorý potrebuje vidieť čísla, preto sa môžem zoširoka starať o predaj Vašej nehnuteľnosti. Preto som sa rozhodla otvoriť si vlastnú realitnú kanceláriu, aj keď zatiaľ iba s jediným maklérom, ktorý robí všetko.

V prípade, ak máte pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti radšej osobný prístup šitý na mieru, ste na správnom mieste.