Compare Listings

Člen Realitnej únie SR

Sme členom Realitnej únie SR, z čoho vyplýva naša odborná spôsobilosť a dodržiavanie etického kódexu.

Právny dohľad

Pri realitnej praxi sa dobrý realitný agent nezaobíde bez služieb právnika, inak to nie je ani v realitnej kancelárii Oneway.

Finančné sprostredkovanie

Prevedieme Vás celým procesom financovania, vypracujeme Vám najlepšiu ponuku pre hypotéku, či poistenie. Sme registrovaný finančný sprostredkovateľ pre Finvia Group s.r.o.

Príprava nehnuteľnosti

Váš rodinný dom, či byt spolu pripravíme na fotenie a obhliadky, tak aby sme dosiahli maximálny záujem o kúpu a prenájom.

Fotodokumentácia

Pri svojej práci využívame moju niekoľkoročnú prax profesionálnej fotografky. Profesionálne fotografie zvýšia šance na rýchlejší predaj.

Bonus

Zdarma pre Vás pripravím pôdorys, aby ste boli o krok vpred pred konkurencou.

Agenti

Ing. Jana Pécsová

Ing. Jana Pécsová

Zakladateľka, realitná maklérka

Ing. Jana Pécsová

Zakladateľka, realitná maklérka

Pri svojej práci realitnej maklérky dennodenne využívam svoje ekonomické vzdelanie, prax profesionálnej fotografky, estetické cítenie a príjemné vystupovanie.

Marek Pécs

Marek Pécs

Majiteľ, realitný maklér

Marek Pécs

Majiteľ, realitný maklér

Pre mňa je v obchodnom vzťahu prvoradá diskrétnosť. Mám 15-ročnú skúsenosť v predaji poistenia. Snažím sa poskytnúť to, čo klient potrebuje. Preto počúvam.

Naša vízia

Našou víziou je pomáhať ľuďom pri predaji a prenájme svojich nehnuteľností tak, aby celým procesom prešli rýchlo a bezpečne.

Našou odbornosťou a profesionalitou chceme realitný trh spraviť lepším. Vieme akými ťažkosťami ľudia prechádzajú pri predaji svojich domov  a bytov a preto budeme vždy stáť na ich strane a hájiť ich práva od prvej obhliadky až po prepis elektriny.